About Enamel

Про емаль

About Enamel

Про емаль

Що таке зубна емаль?

Зубна емаль - це твердий, білий, видимий, зовнішній шар ваших зубів. Це найтвердіша речовина в організмі людини, але при пошкодженні вона не відновлюється, тому дуже важливо захистити емаль сьогодні і тим самим зберегти здорову білосніжну посмішку.

What is Enamel Wear?

Слина постійно поповнює мінеральні елементи в емалі, зберігаючи її міцною та захищеною протягом дня. Фтор у зубній пасті прискорює цей процес і ще більше зміцнює емаль.

  1. Ви знали? Емаль має середню товщину 2–3мм, але це найтвердіша речовина в людському організмі, яка може ефективно захищати чутливі внутрішні шари зубів.
  2. Кислоти у раціоні можуть з часом послаблювати і стоншувати емаль, в результаті чого через неї стає видно жовтуватий шар дентину, від чого зуби жовтіють і тьмяніють.
  3. Оскільки зубна емаль не містить живих клітин, вона не має здатності відростати. Як тільки емаль втрачається, вона не може регенерувати, і розташований під нею м'якший шар стає вразливим.

Кислота у нашій їжі та напоях є основною причиною зношування емалі. Багато кислотних продуктів і напоїв, з яких складається щоденний раціон - безалкогольні напої, фрукти та фруктові соки, заправки для салатів і вино, - можуть з часом розчиняти емаль зубів. Цей процес називається кислотною ерозією або ерозійним зношуванням зубів, і приблизно кожна третя доросла людина вже має його ознаки.

Збереження міцності емалі важливе для підтримання здоров'я зубів. За допомогою простих щоденних заходів ви можете захистити зуби від впливу кислотної ерозії.

ПРО ЕМАЛЬ