Why Pronamel®?

Чому Пронамель?

Why Pronamel®?

Чому Пронамель?

Зубна паста Пронамель Дитяча

Пронамель Дитяча — це щоденна зубна паста, яка була розроблена для захисту дитячих зубів від зношування емалі під впливом кислотної ерозії. Розроблена стоматологами зубна паста Пронамель Дитяча, відновлює твердість зубної емалі, розм'якшеної кислотами, та зміцнює її. Вона також має всі переваги звичайної фторидної зубної пасти - захищає від утворення порожнин у зубах та освіжає дихання.

Pronamel Children’s Enamel Toothpaste

Зношування зубної емалі у дітей викликає дедалі більше занепокоєння

Стоматологи відзначають розвиток ознак зносу емалі у великого числа дітей і підлітків, що викликано кислотоутворюючими продуктами в раціоні харчування. Фактично у 38% 12-річних і 44% 15-річних підлітків є ознаки кислотної ерозії з порушенням естетичного вигляду - зуби тьмяніють і жовтіють внаслідок зносу емалі і оголення дентину.


Раннє втручання тут має вирішальне значення, тому що:
 

Pronamel Children’s Enamel Toothpaste


Діти часто вживають різні кислотоутворюючі продукти, що включають газовані напої, кетчупи і продукти для здорового харчування, наприклад, фрукти та фруктові соки. Ці дієтичні та харчові звички можуть мати додатковий вплив на стан здоров'я зубів дитини в порівнянні з тими ж дієтичними та харчовими звичками дорослих, оскільки дитяча емаль є тоншою. Цим питанням потрібно опікуватися, оскільки важливо зберегти міцність і здоров'я постійних зубів дітей, які прорізуються переважно у віці від 6 до 12 років.

 

ЧОМУ ПРОНАМЕЛЬ?