Чому Пронамель?

Чому Пронамель?

Чому Пронамель?

Чому Пронамель?

Як зміцнити зубну емаль

Кислотна ерозія може поставити під загрозу здоров'я та естетичний вигляд ваших зубів, оскільки з часом через неї зношується емаль і оголюється розташований під нею шар дентину, який є темнішим і жовтим на вигляд. Тому важливо знати, як захищати зуби від незворотних впливів кислотної ерозії. Зубна паста Пронамель є ключовим елементом цієї лінії захисту — вона допомагає захистити зубну емаль від подальшого пошкодження.

Зубна паста Пронамель спеціально розроблена, щоб зміцнити цінну емаль зубів, розм'якшену кислотою. Маючи низьку абразивність і формулу з нейтральним рН, зубна паста Пронамель допомагає захистити емаль, коли ви чистите зуби.

 

Міцніша емаль. Біліші зуби.*

Паста Пронамель Дбайливе Вибілювання допомагає мінералам проникнути в емаль ваших зубів, зміцнюючи її. Продукт також дозволяє відполірувати плями та зробити ваші зуби білішими*.

*у порівнянні з Сенсодин Пронамель Barlow et al. Evaluation of Different Fluoridated Dentifrice Formulations Using an In Situ Erosion Remineralization Model: J. Clin. Dent. (2009) – 20 (6) 192-198.

Відкрийте асортимент продуктів Пронамель

 

Pronamel is specially formulated to protect against the effects of acid erosion

ЧОМУ ПРОНАМЕЛЬ?