About Acid Erosion

Про кислотну ерозію

About Acid Erosion

Про кислотну ерозію

Як запобігти кислотній ерозії

Кислотна ерозія виникає, коли кислоти, присутні в деяких продуктах харчування та напоях, послаблюють поверхню емалі ваших зубів. Емаль не відновлюється організмом, тому важливо звернутися за професійною допомогою, щоб знати, як запобігти кислотній ерозії емалі.

Ось декілька дуже простих кроків для захисту емалі від кислотних продуктів та напоїв та способи запобігання ерозії емалі ще в зародку:

How to protect against Acid Erosion

 

1. Призначте візит до свого стоматолога, якщо ви не були в нього останні 6 місяців.

2. Немає необхідності відмовлятися від всієї кислотної їжі у вашому раціоні, але подивіться свіжим погляди на те, як ви її вживаєте. Якщо ви їсте щось кислотне, то вживайте з ним сир, молоко або інший некислотний продукт або напій. Намагайтеся не робити часті кислотні перекуси.

3. Пийте кислотні напої через соломинку, не полощіть ними рот і не тримайте їх у роті. Намагайтеся не чистити зуби відразу після вживання кислотних продуктів і напоїв та обов'язково використовуйте щітку з м'якою щетиною.

4. Використовуйте фторовмісну зубну пасту Сенсодин Пронамель щоденно. Вона спеціально розроблена, щоб допомогти захистити зубну емаль від впливу кислотної ерозії. Дізнайтеся більше про наші дослідження та про те, як Пронамель може зміцнити зубну емаль.

ПРО КИСЛОТНУ ЕРОЗIЮ