About Acid Erosion

Про кислотну ерозію

About Acid Erosion

Про кислотну ерозію

Що спричиняє кислотну ерозію?

Що спричиняє кислотну ерозію? Дієта, багата на кислотоутворюючу їжу, становить загрозу для зубів, і може викликати ерозію навіть швидше, ніж ви думали. Навіть чотирьох прийомів їжі протягом дня, що містять кислоти, достатньо, щоб спричинити ризик кислотної ерозії емалі, яку ще називають кислотним зношуванням.

Якщо наше харчування здорове, не будемо його змінювати. Переконаймося, що ми захищаємо нашу цінну емаль усуваємо причини. Дійте на упередження. Довіряйте Пронамель щодня.

The Causes of Acid Erosion

Наскільки кислотними є ваші улюблені продукти та напої?

Знання кислотності продуктів та напоїв також може допомогти вам захищати зуби від впливів кислотної ерозії.

pH — це показник того, наскільки кислотним (рН <7) або лужним (рН> 7, але менше 14) є якесь середовище. Для людей, стурбованих кількістю кислотоутворюючих продуктів в раціоні та кислотною ерозією, найважливіше знати, що чим менше значення рН, тим вища кислотність продукту або напою і, як правило, тим шкідливішим він буде для зубної емалі.

Емаль може починати слабшати при рН близько 5,5, тому ви повинні обмежувати частоту вживання продуктів і напоїв, що мають низький рівень рН і є більш кислотними. Це дозволить знизити ризик кислотної ерозії, і як результат, уникнути в майбутньому погіршення естетичного вигляду зубів - потьмяніння і пожовтіння.

ПРО КИСЛОТНУ ЕРОЗIЮ