About Acid Erosion

Про кислотну ерозію

About Acid Erosion

Про кислотну ерозію

Кислотна ерозія та карієс

Різниця між ерозією зубів і карієсом

Кислотна ерозія та карієс — не те саме, але вони обидва можуть бути шкідливими для зубів. Ось деякі з основних відмінностей між ерозією зубів та карієсом:

 

КАРІОЗНІ ПОРОЖНИНИ ТА КАРІЄС

Порожнини, як правило, локалізуються в особливих ділянках зубів, які важко чистити.

Вони утворюються, коли продукти, що містять цукор або крохмаль, перетворюються на кислоти бактеріями у роті, що покривають поверхні зубів у вигляді зубного нальоту.

Бактерії контактують з компонентами слини, яка, в свою чергу, контактує з поверхнею зубів, в результаті утворюється зубний наліт.

З часом кислоти, що виробляються бактеріями в нальоті, можуть спричиняти розщеплення емалі та утворення порожнини, що може вимагати пломбування стоматологом.

КИСЛОТНА ЕРОЗІЯ

Кислотна ерозія виникає на всій поверхні зуба, що піддавалася впливу кислоти.

Це результат дії як внутрішніх (шлункових кислот), так і зовнішніх кислот (з їжі або напоїв) на поверхню зубної емалі.

Розм'якшення емалі під впливом кислоти призводить з часом до її ослаблення - зуби жовтіють і тускніють.

Навіть якщо ваші зуби чисті та здорові, ви можете зазнавати кислотної ерозії.

 

Через кислотну ерозію зуби можуть стати чутливими.

Зубна емаль є незамінною, тому кислотна ерозія становить ризик для зубів. З часом кислотна ерозія може призвести до зменшення товщини емалі та зміни форми, текстури та вигляду ваших зубів, що також може спричинити чутливість зубів.

Оскільки це нелегко виявити неозброєним оком, тільки стоматолог може правильно оцінити вплив кислотної ерозії на зубну емаль. Просто візьміть до уваги, що стоматологи не можуть усунути наслідки ерозії емалі, оскільки емаль не може самостійно відновлюватися. Тому важливо вживати заходів для захисту зубів.

Пронамель допомагає здоров'ю ротової порожнини завдяки своїй фторидній формулі, яка відновлює міцність емалі, підтримуючи міцність і білизну зубів. 

ПРО КИСЛОТНУ ЕРОЗIЮ