About Acid Erosion

Про кислотну ерозію

About Acid Erosion

Про кислотну ерозію

Ерозія зубної емалі - що це?

Кислотна ерозія — це проблема здоров'я порожнини рота, поширеність якої продовжує зростати. Кислотна ерозія (також відома як ерозійне зношування зубів, кислотне зношування, ерозія емалі, ерозія зубів або зубна ерозія) — це процес, який може призвести до незворотної втрати цінної емалі зубів, внаслідок чого відкривається жовтуватий дентин, від чого зуби жовтіють і тьмяніють.

Кислотна ерозія викликана головним чином кислотами, що містяться в багатьох повсякденних кислотних продуктах харчування та напоях. Навіть чотири кислотні «випробування» на день, наприклад, вживання фруктових соків та безалкогольних напоїв, пов'язані зі збільшенням ризику кислотної ерозії. Коли кислоти входять у контакт із зубами, тверда поверхня емалі може тимчасово пом'якшуватися, що робить її більш вразливою до пошкоджень при контакті з іншими поверхнями, такими як інші зуби, зубна щітка і навіть язик.

Causes of acid erosion

Поширеність цієї проблеми справді зростає внаслідок того, що дедалі більше людей долучаються до здорового способу життя, причому кожен третій у віці до 35 років має ознаки кислотної ерозії. Пронамель не має мети відмовляти людей від здорового харчування, його мета - закликати людей, на скільки це можливо, захистити свою зубну емаль. Наприклад, краще споживати кислотні продукти та напої як частину основного прийому їжі, а не як перекуси протягом дня.

Занадто агресивне чищення може прискорити зношування, викликане кислотами, що містяться в їжі та напоях. Це особливо важливо протягом перших хвилин після вживання кислотної їжі або продуктів, коли емаль найбільш вразлива до пошкоджень. Іншими причинами можуть бути регулярний прийом певних медикаментів або шлунково-стравохідний рефлюкс.

Захист від ерозії зубів починається з точного розуміння того, що це таке, що її викликає, як вона відрізняється від карієсу та як ви можете їй запобігти.

Міцніша емаль. Біліші зуби.*

Паста Пронамель Дбайливе Вибілювання допомагає мінералам проникнути в емаль ваших зубів, зміцнюючи її. Продукт також дозволяє відполірувати плями та зробити ваші зуби білішими*.

*у порівнянні з Сенсодин Пронамель Barlow et al. Evaluation of Different Fluoridated Dentifrice Formulations Using an In Situ Erosion Remineralization Model: J. Clin. Dent. (2009) – 20 (6) 192-198.

Відкрийте асортимент продуктів Пронамель

Pronamel is specially formulated to protect against the effects of acid erosion

ПРО КИСЛОТНУ ЕРОЗIЮ