Pronamel logo

ЧОМУ ЕМАЛЬ ТАКА ВАЖЛИВА ДЛЯ ЗУБІВ?

Білі зуби знаходяться у верхній частині списку побажань більшості людей щодо краси. Сенсодин Пронамель знає, що секрет білих зубів — мати міцну й здорову емаль.

Емаль являє собою твердий видимий білий зовнішній шар зубів. З часом під впливом кислотних продуктів і напоїв зубна емаль може зношуватися, оголюючи розташований під нею темніший, жовтуватий дентин, від чого зуби жовтіють і тьмяніють. Зношена емаль не відновлюється, тому важливо захищати її.

Тому одним із секретів здорової білої посмішки є міцна, здорова емаль. 

Про емаль

Здорова дієта часто складається з кислотоутворюючих продуктів, які призводять до зносу емалі і оголення темно-жовтого дентину. Пронамель зміцнює зубну емаль, дозволяючи вам вести звичний спосіб життя і мати здорові, білі зуби.

Дізнатися більше

Про кислотну ерозію

Сучасні дієти містять кислоти, які можуть руйнувати емаль. Перевірте, чи перебуваєте ви під ризиком.Дізнатися більше

Чому Пронамель?

Пронамель має унікальну оптимізовану фторидну формулу, яка активно посилює ослаблену емаль. Пронамель зміцнює зубну емаль, забезпечуючи міцність та білизну зубів.

Пронамель також допомагає зберегти здоров'я зубів і ясен* та забезпечує захист від утворення порожнин у зубах, залишаючи в роті відчуття свіжості й чистоти. 

*при чищенні два рази в день.

Дізнатися більше

Пройдіть онлайн-тестування Сенсодин

Гарячі, холодні та продукти з цукром викликають у вас раптовий гострий біль? Ви можете мати підвищену чутливість зубів. Пройдіть онлайн-тестування Сенсодин, щоб дізнатись про чутливість зубів та продукти, які можуть вам допомогти.

Пройти онлайн-тестування Сенсодин