Про Сенсодин

Про Сенсодин

Хто ми

Ми — найпопулярніший бренд для чутливих зубів у багатьох країнах світу, якому довіряють мільйони людей. Чому? Відповідь — просто тому, що наш асортимент зубних паст Сенсодин, як доведено, полегшує біль, викликаний чутливістю зубів, і забезпечує тривалий захист за умови чищення двічі на день.

Наше бачення

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб створити майбутнє, в якому ніхто не страждає від болю, викликаного підвищеною чутливістю зубів

Наша історія

1961

1961

У США та Великобританії надійшла в продаж перша зубна паста Сенсодин для зниження чутливості зубів, що містить хлорид стронцію. Хлорид стронцію допомагає блокувати дентинні канальці.

1980

1980

Надійшла в продаж паста Сенсодин Фтор - перша зубна паста, що містить нітрат калію (який допомагає заспокоїти нерви всередині зуба). Клінічно доведено*, що дана зубна паста знижує біль за умови використання 2 рази на день.

*Parkinson, C., Hughes, N., Jeffery, P., Jain, R., Kennedy, L., Qaqish, J., Gallob, J. T. and Mason, S. (2013) 'The efficacy of an experimental dentifrice containing 0.454% w/w stannous fluoride in providing relief from the pain of dentin hypersensitivity: An 8-week clinical study', Am J Dent, 26(SPEC. ISS.A), pp. 25A-31A.

2006

2006

Запускається Сенсодин Пронамель. Її оптимізована фторидна формула захищає зуби від кислотної ерозії, викликаної кислотними продуктами та напоями.

2010

2010

Надійшла в продаж паста Сенсодин Відновлення та Захист, що містить 5% сполуки NovaMin та фтористий натрій. Вона допомагає відновлювати* чутливі ділянки зубів.

*Формує захисний шар над чутливими ділянками зубів. Чистіть двічі на день для тривалого захисту чутливих зубів.

2015

2015

Запуск у виробництво Сенсодин Екстра Вибілювання. Містить пентанатрію трифосфат для ретельного видалення плям. Зубна паста Сенсодин Екстра Вибілювання має делікатну відбілюючу дію та допомагає відновити природну білизну зубів.

Наші дослідження

Будучи лідерами в сфері боротьби з чутливістю зубів, ми постійно співпрацюємо з науковими установами та лабораторіями. Ця співпраця дозволяє нам глибше вивчати проблему чутливості зубів та її вплив на життя людей. Ставлячи науку в основу всього, що ми робимо, ми продовжуємо застосовувати свіжі наукові інновації, щоб допомогти якомога більшій кількості людей позбутися від болісних відчуттів, викликаних чутливістю зубів.

Научное обоснование

Технологіі для зменшення чутливості

Наші вчені відкрили можливість застосування великої кількості особливих з'єднань в зубних пастах Сенсодин, наприклад: нітрат калію, NovaMin та фторид олова, які допомагають знизити чутливість зубів. Дія всіх цих технологій грунтується або на деполяризації нервів всередині чутливих зубів, або на створенні бар'єрного шару та захисті поверхні оголеного дентину.