Поширенi запитання

Типові запитання про чутливість зубів

 • Що таке чутливість зубів?

  Підвищена чутливість зубів є поширеною стоматологічної проблемою, яка виникає, якщо дентин, внутрішня частина зуба, оголюється. Цей стан може розвиватися з часом в результаті такої частої проблеми, як опущення ясен.

 • Що спричиняє чутливість зубів?

  Чутливість починає розвиватися, якщо основна тверда тканина зуба, яка називається дентином, оголюється. Дентин розташований під емаллю і яснами. Крізь дентин до центру зуба поширюються тисячі мікроскопічних канальців. Коли дентин оголений, зовнішні подразники (наприклад, холодні напої) збуджують нерви всередині зуба, що призводить до характерного короткочасного гострого болю, викликаного чутливістю зуба.

 • Як я можу запобігти чутливості зубів?

  Розкажіть про свої симптоми стоматологу. Він зможе підтвердити, що причиною проблеми є саме чутливість зубів та порадити способи догляду за чутливими зубами, наприклад: оптимальну техніку, частоту і час чистки зубів. Крім того, ви можете зменшити болісні відчуття, замінивши звичайну зубну пасту на пасту для щоденного використання, спеціально розроблену для чутливих зубів, наприклад Сенсодин.

 • Що викликає прояв чутливості зубів?

  Безліч чинників можуть викликати болісні відчуття у людей, які страждають підвищеною чутливістю зубів. Нижче представлені найбільш поширені фактори, що викликають чутливість зубів:

  • Холодна їжа та напої
  • Гаряча їжа та напої
  • Солодощі
  • Кислі продукти
  • Вдихання холодного повітря
  • Чищення зубів
 • Чи є чутливість зубів поширеною стоматологічною проблемою?

  Так. Від чутливості зубів страждає майже кожна третя людина, навіть молоді люди схильні до цього стану. Більшість людей, які страждають від чутливості зубів, знаходяться у віці від 20 до 50 років.

 • Чи є чутливість зубів симптомом більш серйозної стоматологічної проблеми?

  Крім чутливості зубів, існує багато інших причин болісних відчуттів. Тому якщо ви відчуваєте зубний біль або дискомфорт, особливо, якщо це довго не проходить, найкраще, що ви можете зробити, - звернутися до стоматолога за професійною допомогою.

 • Чи може занадто агресивне чищення спричинити чутливість зубів?

  Так. Занадто агресивне чищення може привести до рецесії ясен. З часом це також може призвести до зношування зубної емалі, яке є ще одним способом оголення дентину, що спричиняє чутливість зубів.

 • Чи має Сенсодин різні варіанти?

  Зубна паста Сенсодин доступна в багатьох варіантах, які задовольняють всі індивідуальні потреби та вподобання:

  Сенсодин Щоденний Захист
  Сенсодин Екстра Свіжість
  Сенсодин Глибоке Очищення
  Сенсодин Комплексний Захист
  Сенсодин Догляд за яснами
  Сенсодин Фтор
  Сенсодин Екстра Вибілювання
  Сенсодин Швидка Дія
  Сенсодин Швидка Дія Вибілююча
  Сенсодин Відновлення та Захист
  Сенсодин Відновлення та Захист Вибілюючий

 • Чи має Сенсодин варіант з відбілюванням?

  Так. До складу таких зубних паст, як Сенсодин Екстра Вибілювання, Сенсодин Швидка Дія Вибілююча, Сенсодин Відновлення та Захист Вибілюючий входять відбілюючі компоненти.

 • Як часто слід використовувати Сенсодин?

  Використовуйте зубну пасту Сенсодин щодня 2 рази на день замість своєї звичайної пасти для постійного захисту від чутливості зубів. Зверніться до свого стоматолога та попросіть порадити оптимальні для вас способи гігієни ротової порожнини.

 • Чому діти повинні проконсультуватися з стоматологом перед використанням Сенсодин?

  Зубна паста Сенсодин не рекомендується для використання дітьми у віці до 12 років. Діти в цьому віці рідко страждають чутливістю зубів. Зверніться до дитячого стоматолога за порадами та рекомендаціями.

 • Чи містить Сенсодин фтор?

  Так, всі зубні пасти Сенсодин містять в своєму складі фтор.

 • Чи можна використовувати ополіскувач для порожнини рота після чищення зубною пастою Сенсодин?

  Так, ви можете використовувати ополіскувач для порожнини рота після чищення зубною пастою Сенсодин.
  Проконсультуйтеся зі своїм стоматологом щодо оптимальних способів гігієни порожнини рота.
  Сенсодин пропонує ополіскувач для порожнини рота для щоденного використання, який спеціально розроблений для захисту від чутливості зубів, а також містить фтористий натрій, який допомагає зміцнювати емаль зубів.

 • Чому необхідно використовувати зубну щітку Сенсодин?

  Зубні щітки Сенсодин спеціально розроблені для людей з чутливими зубами. Вони мають м'яку щетину з круглими ворсинками для дбайливого чищення зубів та запобігання подразненню ясен. При цьому щітка компактна, що забезпечує простоту доступу до важкодоступних ділянок ротової порожнини. Для чищення та догляду за зубами використовуйте зубну щітку Сенсодин в поєднанні з зубними пастами Сенсодин.

 • Чому необхідно використовувати ополіскувач для порожнини рота Сенсодин?

  Ополіскувач для порожнини рота Сенсодин можна використовувати в поєднанні з зубними пастами та зубними щітками Сенсодин в межах загального догляду за порожниною рота. Призначений для людей з чутливими зубами, має м'який м'ятний смак і містить фтор для зміцнення зубів.

 • Чи можна наносити зубну пасту Сенсодин безпосередньо на чутливий зуб для негайного полегшення?

  Сенсодин Швидка Дія — єдиний продукт Сенсодин, рекомендований для нанесення безпосередньо на чутливі зуби. Сенсодин Швидка Дія можна безпосередньо нанести пальцем на чутливий зуб на одну хвилину для забезпечення швидкого полегшення. Індивідуальні результати можуть варіювати.

 • Чи можна відбілити зуби завдяки відбілюючій формулі Сенсодин?

  Сенсодин Екстра Вибілювання, Сенсодин Швидка Дія Вибілююча, Сенсодин Відновлення та Захист Вибілюючий не містять відбілюючих речовин. Відбілюючі зубні пасти служать для відбілювання зубів шляхом видалення плям з поверхні зубів (зовнішнє вибілювання) за допомогою хімічних речовин або абразивних елементів.

 • Як довго необхідно використовувати Сенсодин Швидка Дія, перш ніж можна буде помітити зменшення чутливостi?

  Сенсодин Швидка Дія за 60 секунд* знижує підвищену чутливість зубів при нанесенні пасти пальцем на чутливу ділянку зуба. Вона забезпечує тривале полегшення при використанні двічі на день. Ацетатом стронцію в Сенсодин Швидка Дія створюється пробка всередині канальців, що закриває отвори канальців та перешкоджає проходженню потоку канальцевої рідини при впливі подразників, що викликають напади короткого та гострого зубного болю при підвищеній чутливості зубів.

  *за умови чищення зубів двічі на день. Parkinson, C., Hughes, N., Jeffery, P., Jain, R., Kennedy, L., Qaqish, J., Gallob, J. T. and Mason, S. (2013) 'The efficacy of an experimental dentifrice containing 0.454% w/w stannous fluoride in providing relief from the pain of dentin hypersensitivity: An 8-week clinical study', Am J Dent, 26(SPEC. ISS.A), pp. 25A-31A.
  H Study 205710, 2016.

 • Як довго необхідно користуватися зубною пастою Сенсодин Комплексний Захист для зменшення чутливості зубів?

  Не менше двох тижнів за умови чищення зубів двічі на день.

 • Як відрізняються Сенсодин Відновлення та захист та Сенсодин Комплексний Захист?

  Зубна паста Сенсодин Відновлення та Захист містить іншу діючу речовину. Це з'єднання називається NovaMin, воно утворює захисний відновлюючий шар на чутливих ділянках зубів. Чистіть зуби даною зубною пастою 2 рази на день для тривалого захисту від підвищеної чутливості.