Ваш особистий профіль Сенсодин готовий

Під час онлайн-тестування ви відповіли, що стоматолог не діагностував у вас чутливість зубів, і ви, ймовірно, не відчуваєте ніякого дискомфорту при впливі типових чинників, що викликають чутливість зубів.

Під час онлайн-тестування ви відповіли, що стоматолог не діагностував у вас чутливість зубів. Але, виявляється, вам знайомі деякі типові симптоми, пов'язані з чутливістю зубів.

Ми рекомендуємо вам звернутися за консультацією до свого стоматолога.

Якщо діагноз "чутливість зубів" буде підтверджений вашим стоматологом, наша мета - допомогти вам вдосконалити догляд за чутливими зубами і зменшити хворобливу чутливість, грунтуючись на вашому профілі Сенсодин.

Під час онлайн-тестування ви відповіли, що у вас раніше діагностували чутливість зубів, але ви, судячи з усього, зараз не відчуваєте від неї дискомфорту.

Під час онлайн-тестування ви відповіли, що стоматолог діагностував у вас чутливість зубів. Судячи з ваших відповідей, ймовірно, деякі типові симптоми чутливості зубів погіршують якість вашого життя. Наша мета - допомогти вам вдосконалити догляд за чутливими зубами і зменшити хворобливу чутливість, використовуючи в якості відправної точки ваш профіль Сенсодин.

Запитайте у стоматолога

Зверніть увагу, що існує багато інших причин болю в зубах, крім їхньої чутливості. Якщо ви відчуваєте дискомфорт або біль в зубах, рекомендуємо вам звернутися за консультацією до свого стоматолога якомога швидше.